Ziyaret – Tanıtım – Bilgilendirme

Enerji Haber


enerjicciYOLLARDA

Türkiye’nin tüm illerinde sürekli dolaşarak bilgi toplayan mühendislik ekibinin oluşturduğu enerjicciYOLLARDA faaliyetinde yatırım gelişmelerinin öğrenilmesi amaçlanmıştır. Bu amaçla mühendislerden oluşan tanıtım ve bilgilendirme ekibi devamlı olarak firma/ tesis ziyaretleri gerçekleştirecektir. Türkiye’nin her şehrinde, üye olsun veya olmasın aktör grupları, sanayi tesisleri, kamu yetkilileri, üretim santralleri vb. ziyaret edilecektir. Bilgi alışverişi yapılarak, bizzat nabız yoklanacaktır.

Bu tarama sonuçları üyeler ile paylaşılmak üzere yayınlanacak, bilgiler tasnif edilecek, ziyaret edilenlerin teknik ve idari açıdan desteklenmesi sağlanacaktır. Bu tarama sonuçları paralelinde; üyelerimizin yeni faaliyet ve ürün tanıtım organizasyonları, teknik seminerleri, bilgilendirme, duyuru vb. rahatça yapılabilecek. Hedefine ulaşan faydalı çalışmalar ortaya çıkacaktır. www.enerjiciyollarda.com


  • Bir Adım Önde Olmak                                                                                                                                                         

Türkiye’nin tüm illerindeki yatırım gelişmelerini takip eden mühendislik ekiplerinin sunacağı raporlar ile hangi firmaların neye yatırım yapacağını bütçelerini tespit etme ve firmalar henüz proje aşamasındayken teklif sunabilme imkanı sağlar.

  • Marka Bilinirliği 

Mühendislik ekiplerinin dağıtacağı basın kitleri promosyon ürünlerle potansiyel müşterilerinize ulaşmayı ve marka bilinirliğinizi arttırmanıza fayda sağlar.

  • Fiyat Avantajları 

Firmaların bölgesel bazlı sorumluluk alan ekiplerindense Türkiye’nin tüm illerini gezen ve sizin tanıtımınızı yapan ve tüm yatırım gelişmelerini uygun fiyat avantajları ile takip eden bir mühendis ekibinizin olması.